NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
NIKEE South Park - online epizody
     Epizody
South Park - serie 06
South Park - serie 05
South Park - serie 04
South Park - serie 03
South Park - serie 02
South Park - serie 01
     NIKEE.net

ALYSS HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku na alyss.cz
     Reklama

Eric Cartman
Antisociální, tlustý, rasistický, sobecký, fanatický sociopat. Erica můžete považovat za antihrdinu South Parku, obzvlášť nesnáší Židy, jednou se pokoušel dokončit dílo Adolfa Hitlera, který je jeho idolem, a vyhladit je, a také hipíky, proti kterým bojuje už od svých pěti let.
Dokáže dokonale využít situace ke svému prospěchu. Když už to náhodou vypadá, že má starost i o ostatní než jen o sebe, jde většinou o mylný dojem. Svou tlustou postavu si nikdy nepřizná a tak na neustálé narážky odpovídá: "Já nejsem tlustý, jen svalnatý."
Jeho nejčastější hláška je: "Seru na vás, jdu domů."

Stan Marsh
Stan se narodil 19. října a je pravděpodobně nejnormálnější dítě z ustřední čtveřice South Parku. Chová se většinou čestně, velice vyspěle a je trošku více sebevědomější než jeho nejlepší přítel Kyle, a také jedná asertivněji a ne tak horlivě jako Kyle, ačkoli Cartmanovy narážky na jeho vztah s Wendy nebo jeho teplého psa Sparkyho většinou končily Stanovou pěstí v Cartmanově obličeji. Má starší sestru, Shelley Marshovou, která se k němu chová zle a násilně, protože trpí komplexem méněcennosti a nemůže se vyrovnat s tím, že Stan je celkově oblíbenější než ona, přestože ho má někde hluboko v srdci ráda. Jeho 102letý dědeček, který je na kolečkovém křesle, mu neřekne jinak než Billy a má sebevražedné sklony -- v epizodě Smrt chce po Stanovi, aby mu pomohl se zabít. Proto bývá často nezaujat staršími lidmi, ke kterým projevuje menší respekt. K tomu všemu má strýce Jimba, válečného veterána z Vietnamu, který je posedlý střelbou, zbraněmi a velkými auty.

Kyle Broflovski
Kyle Broflovski se narodil 26. května, je židovského původu, a je jedním z čtveřice hlavních postav South Parku. Jeden z tvůrců, Matt Stone, přiznal, že ho volně vytvořil podle sebe a svých vlastních zkušeností z vyrůstání v Coloradu. Dokonce i Kylovo příjmení Broflovski je odvozeno z Brosloski, původního příjmení Stoneovy matky. Neustále na hlavě nosí zelenou beranici (ušanku), pod kterou skrývá afro. Ze všeho nejvíc nemá rád banány a spolu s Wendy patří k nejchytřejším dětem ve třídě.

Kenny McCormick
Milé děti, kdo z vás ještě nikdy neslyšel o tomto přisprostlém chlapci, kterému přes jeho sytě oranžovou kombinézu není rozumět ani slovo?
Jeden z čtveřice hrdinů, Kenny McCormick (jeho celé jméno je Kenneth McCormick) vyrůstá v neutěšených poměrech chudé, násilné a alkoholem prosáklé rodiny. Aby toho nebylo málo, Bůh ho nemá rád, a tak si získal naše srdce nebývalým počtem brutálních smrtí (zemřel více než osmdesátkrát). Postava Kennyho prý původně měla umřít hned v prvním dílu a už se nikdy nevracet, nakonec se ale tvůrci rozhodli z toho udělat opakující se gag. Pravidelně umíral ve všech dílech prvních šesti sérií, kromě dílu Pan Hankey, v novějších epizodách umírá jenom sporadicky.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - icq & skype NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com