NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
NIKEE South Park - online epizody
     Epizody
South Park - serie 24
South Park - serie 23
South Park - serie 22
South Park - serie 21
South Park - serie 20
South Park - serie 19
South Park - serie 18
South Park - serie 17
South Park - serie 16
South Park - serie 15
South Park - serie 14
South Park - serie 13
South Park - serie 12
South Park - serie 11
South Park - serie 10
South Park - serie 09
South Park - serie 08
South Park - serie 07
South Park - serie 06
South Park - serie 05
South Park - serie 04
South Park - serie 03
South Park - serie 02
South Park - serie 01
     NIKEE.net

NIKEE MINECRAFT
Eric Cartman
Antisociální, tlustý, rasistický, sobecký, fanatický sociopat. Erica můžete považovat za antihrdinu South Parku, obzvlášť nesnáší Židy, jednou se pokoušel dokončit dílo Adolfa Hitlera, který je jeho idolem, a vyhladit je, a také hipíky, proti kterým bojuje už od svých pěti let.
Dokáže dokonale využít situace ke svému prospěchu. Když už to náhodou vypadá, že má starost i o ostatní než jen o sebe, jde většinou o mylný dojem. Svou tlustou postavu si nikdy nepřizná a tak na neustálé narážky odpovídá: "Já nejsem tlustý, jen svalnatý."
Jeho nejčastější hláška je: "Seru na vás, jdu domů."

Stan Marsh
Stan se narodil 19. října a je pravděpodobně nejnormálnější dítě z ustřední čtveřice South Parku. Chová se většinou čestně, velice vyspěle a je trošku více sebevědomější než jeho nejlepší přítel Kyle, a také jedná asertivněji a ne tak horlivě jako Kyle, ačkoli Cartmanovy narážky na jeho vztah s Wendy nebo jeho teplého psa Sparkyho většinou končily Stanovou pěstí v Cartmanově obličeji. Má starší sestru, Shelley Marshovou, která se k němu chová zle a násilně, protože trpí komplexem méněcennosti a nemůže se vyrovnat s tím, že Stan je celkově oblíbenější než ona, přestože ho má někde hluboko v srdci ráda. Jeho 102letý dědeček, který je na kolečkovém křesle, mu neřekne jinak než Billy a má sebevražedné sklony -- v epizodě Smrt chce po Stanovi, aby mu pomohl se zabít. Proto bývá často nezaujat staršími lidmi, ke kterým projevuje menší respekt. K tomu všemu má strýce Jimba, válečného veterána z Vietnamu, který je posedlý střelbou, zbraněmi a velkými auty.

Kyle Broflovski
Kyle Broflovski se narodil 26. května, je židovského původu, a je jedním z čtveřice hlavních postav South Parku. Jeden z tvůrců, Matt Stone, přiznal, že ho volně vytvořil podle sebe a svých vlastních zkušeností z vyrůstání v Coloradu. Dokonce i Kylovo příjmení Broflovski je odvozeno z Brosloski, původního příjmení Stoneovy matky. Neustále na hlavě nosí zelenou beranici (ušanku), pod kterou skrývá afro. Ze všeho nejvíc nemá rád banány a spolu s Wendy patří k nejchytřejším dětem ve třídě.

Kenny McCormick
Milé děti, kdo z vás ještě nikdy neslyšel o tomto přisprostlém chlapci, kterému přes jeho sytě oranžovou kombinézu není rozumět ani slovo?
Jeden z čtveřice hrdinů, Kenny McCormick (jeho celé jméno je Kenneth McCormick) vyrůstá v neutěšených poměrech chudé, násilné a alkoholem prosáklé rodiny. Aby toho nebylo málo, Bůh ho nemá rád, a tak si získal naše srdce nebývalým počtem brutálních smrtí (zemřel více než osmdesátkrát). Postava Kennyho prý původně měla umřít hned v prvním dílu a už se nikdy nevracet, nakonec se ale tvůrci rozhodli z toho udělat opakující se gag. Pravidelně umíral ve všech dílech prvních šesti sérií, kromě dílu Pan Hankey, v novějších epizodách umírá jenom sporadicky.

Leopold "Butters" Stotch
Butters je nevinný malý spolužák. Je zdaleka nejvíce naivní a dobrodružný z celé 4. třídy, a za to, na něj ostatní častou serou. Byl přinucen, aby si dal koule na bradu, udělat si liposukci, byl zamknutý v proti atomovém krytu po celé týdny a oblečený jako pes s ninjovskou hvězdou v očích. Navíc je známý tím, že je trestán mnohem častěji než jakýkoli jiný kluk, často za okolnosti, které jsou mimo jeho vlastní kontrolu.

Wendy Testaburger
Wendy je přítelkyně Stana Marshe. a je také nejvíce otevřená dívkám 4. třídy. Nebojí se jít proti tomu, co je populární nebo trendy a stojí si za jejími principy, nejvíce významná postava ve své aféře proti Photoshopu.

Jimmy Valmer
Jimmy se nám původně představil, když se chlapci nacházeli v skautském oddílu. Je postižený a využívá jeho znevýhodnění jako výhodu během jeho stand-up komedií. Chlapci za ním obvykle přijdou kvůli vtipům a radám, protože má tendenci mít nadpřirozený pohled na život. Krátce bral steroidy na trénink, kvůli speciálním olympijským hrám.

Timmy Burch
Timmy je postižený a má velmi omezený slovník. Nicméně to nezabrání tomu, aby byl aktivním členem skupiny, nebo aby cestoval časem na svém modifikovaném invalidním vozíku. Je také vedoucím zpěvákem kapely "Timmy a pánové podsvětí". Když není ve své rockové skupině, spojuje síly s Mývalem a přáteli jako smrtelný superhrdina "Iron Maiden".

Token Black
Token je jediný afroameričan z dětí v South Parku, a má ze všech nejbohatší rodinu, za což se mu ostatní smějí. Kvůli tomu si přišel odlišný od ostatních, ale pak zjistil, že se děti kvůli něčemu posmívají úplně každému.
Je poněkud hudebně talentovaný, což Cartman považuje za naprostou samozřejmost, vzhledem k tomu že Token je černoch a několikrát toho využije k vlastnímu prospěchu. Poprvé na to ale nakonec doplatí a od Tokena dostane pořádnou nakládačku, když ho nazval "černým kreténem".

Jimbo Kern
Jimbo je pohodový chlapík. Nemyslí do budoucnosti, takže mu nedělá problém dát dětem samopal, nebo nějaký alkohol. Většinou si ale ani neuvědomí, že by takové věci neměl dělat. Často také chodí do hospody, kde s ostatními chlapy ze South Parku diskutuje a občas s nimi i spřádá i nějaký plán na vyřešení sousedských problémů. .

Šéf ( Jerome McElroy )
Šéf je šéfkuchařem v základní škole v South Parku. Je to milý afroamerický chlapík, který skoro v každém díle radí čtveřici hlavních hrdinů. Občas jim svojí radou či činy dokonce zachrání život. Je největším "nadržencem" v celém South Parku. Téměř v každém díle Chef zazpívá nějakou svojí písničku, které mají silně sexuálně založený text. Často se tam zpívá hlavně o ženách, či o sexu. Chef je velký sukničkář, tudíž mu ani nedělá problém svést jakoukoli ženu, která se mu zalíbí.

Herbert Garrison
Pan Garison, křestním jménem Herbert, se narodil v Arkansasu. Je učitelem třetí třídy a později se stane učitelem ve školce. Později se opět vrací na místo učitele v základní škole. Na ruce nosí maňáska - pana Klobouka, s kterým si pořád povídá a řeší s ním své problémy, například své homosexuální sklony, které se ovšem bojí přiznat. V 9. řadě se Pan Garrison nechá přeoperovat na ženskou.

poručík Barbrady
Kdyby Barbradymu přímo před očima probíhala vražda, loupež banky nebo podobná událost, stejně by nic neudělal a pravděpodobně by jako obvykle řekl své "Pokračujte", nebo "Tak lidi, rozejděte se, tady není nic k vidění!"
Starostka McDanielsová ho považuje za naprostého idiota, přesto ho pravidelně povolává do akce. Nejspíš proto, že je to jediný policista ve městě. Navíc spolu mají poměr, ačkoliv je Barbrady ženatý.
V epizodě Weight Gain 4000 málem napomohl panu Garrisonovi k atentátu na Kathie Lee Giffordovou. Když Garrison šel po městě s novou útočnou puškou, pochválil mu jeho krásnou zbraň a na jeho otázku: "Nevíte odkud bych mohl hezky čistě zastřelit... vidět Kathie Lee?" odpověděl: "Nejlepší by bylo skladiště knih." Tento paradox ještě umocnil tím, když jednomu z přihlížejících sebral fotoaparát s tím, že "Kathie Lee je zakázáno fotit!".

Ježíš
Ježíš je vymyšlená postava v South Parku, založená na biblické postavě Ježíše Nazaretského. Žije v South Parku, v domě 80122 South Park avenue. V South Parku měl svou televizní show pojmenovanou Ježíš a Přátelé. Byl zabit v Iráku, když se snažil zachránit Santu na Štědrý Večer v epizodě "Red Sleigh Down". To byla jeho poslední role v pořadu, dokud se znovu neoživil o pět let později v jedenácté sérii, v epizodě "Fantastic Easter Special".

Satan
Vládce pekel, Princ temnoty, Belzebub, to všechno je Satan. Jeho prací je správa pekel, kde je o všechny nebožtíky řádně postaráno. Je vysokého vzrůstu, váha 145 kg.
Když se poprvé objevil na Zemi, využil své vychytralosti a vyzval Ježíše na závěrečný souboj mezi dobrem a zlem. Jako jediný vsadil na svou prohru (500 $), kterou nasimuloval, vyhrál spousta peněz a lidé se mohli znovu poučit o tom, že zlo nikdy nevyhraje.
Jeho nejznámější milostná aféra se týkala iráckého diktátora Saddáma Husajna, který byl sežrán stádem prasat. Saddám byl však moc zaměřen na sex a nesdílel Satanovy záliby. Při Satanovu výstupu na povrch chtěl převzít nadvládu nad zemí sám, což Satana velice nasralo a zabil ho.

     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com